 | Bonjour! EnTrada is nog tot en met 20 april geopend, toch zijn we nu al volop bezig met de voorbereidingen voor onze nieuwe tijdelijke locatie: Havenmeester! Aan de Piushaven opent vanaf half mei het restaurant met gezellig terras aan het water. Op de vrijdag- en zaterdagavond kunt u er terecht voor een dinerarrangement met gerechten vol beleving en mét boottocht, onder begeleiding van een enthousiaist verhalende kapitein. Ideaal voor een familie-, bedrijfs- of afdelingsuitje.
Wij wensen u alvast een zonnige lente vol Bonheur! | Havenmeester, tafelen en borrelen aan de Piushaven  De Deventer Almanak voorspelt een warme zomer met temperaturen van gemiddeld 20-25 graden tussen mei en eind september. Dat wordt dus weer genieten! En dan gaan we met z’n allen verkoeling zoeken langs het water… Dit voorjaar kunnen we lekker dichtbij blijven, want aan de Piushaven opent Bonheur, in samenwerking met projectontwikkelaar Van der Weegen vanaf half mei het tijdelijke restaurant Havenmeester haar gezellige terras aan het water. 
Bezoekers aan het terras en restaurant kunnen woensdag tot en met vrijdag tussen 15:00 en 22:30 uur en zaterdag en zondag van 12:00 tot 22:30 uur op het terras aanschuiven voor een zomerse maaltijd met salades en pasta's, maar natuurlijk ook een borrel, broodje of koffie met appelgebak . In de zomervakantie wordt de opening mogelijk uitgebreid naar alle dagen. Op vrijdag- en zaterdagavond zijn er speciale avondvullende dinerarrangementen voor individuele gasten te reserveren à € 59,50 per persoon. Op alle andere dagen kunnen groepen tot 32 personen dit avondvullend uitje boeken. Hou onze nieuwsbrief en site in de gaten voor meer info over Havenmeester. | Jonge professional Auberge dingt mee naar titel Topchef Meesterkok Robert Kranenborg en chefkok Julius Jaspers leggen de lat dit keer nóg hoger, want de kandidaten van het tv-programma Topchef 2011 beschikken al over de nodige kennis en kunde in de keuken. De winnaar krijgt een baan als chef de partie bij restaurant Bridges in Amsterdam. Wie houdt zich staande in de professionele keuken? Wie weet de chefs te verrassen met smaakvolle gerechten? Wie wordt Topchef 2011?
Vladimir en Thomas, zijn momenteel als leerling-koks werkzaam bij Auberge du Bonheur. Helaas heeft Vladimir de wedstrijd inmiddels moeten verlaten. Thomas Kock is nog in de race voor de titel Topchef 2011! De spannende afvalrace is de komende weken elke werkdag vanaf 19:00 uur te zien op RTL 5. Uw mening met ons delen? Tweet dan naar @aubergebonheur met #Topchef2011. | Wie winnen er tijdens The Wedding Day?  Op zondag 17 april 2011 staan de deuren van Hotel Restaurant Auberge du Bonheur speciaal open voor aanstaande bruidsparen. Wie zich vooraf aanmeldt en The Wedding Day bezoekt maakt dit jaar kans op vele prijzen! Van gratis bruidsboeket tot grote foto van 1 x 1 meter op linnen, beautyworkshop voor 4 personen, compleet verzorgd diner voor 2 óf zelfs een romantische overnachting in de Bruidskamer van Auberge du Bonheur.
Gedurende The Wedding Day kan men de prachtige ruimtes bekijken van Auberge du Bonheur. Tevens verzorgen diverse bedrijven de mogelijkheden op het gebied van bruidsmode, bloemen, bruidstaart, drukwerk, fotografie, vervoer, beauty enz, die bij de organisatie van iedere bruiloft een grote rol spelen. Wilt u kans maken op de mooie prijzen? Meld u nu aan!
Kom 17 april tussen 12:00 en 17:00 uur naar Auberge du Bonheur, Bredaseweg 441 Tilburg.
Gratis entree | Nu ook Jazz festival in Tilburg!  Maar liefst 13 acts treden zaterdagavond 2 april op tijdens de eerste editie van Jazztown Tilburg. Op drie verschillende podia in het MIDI Theater kunt u kiezen uit swing, moderne improvisatie, gipsy jazz, hot jazz, oude stijl, bebop, hardbop en zelfs bekende meezingers, omgedoopt in een vrije improvisatie. De avond wordt gekenmerkt door vele regionale musici, maar ook door bijvoorbeeld de Swingin’s Fireballs uit Bremen, die wegens enorm succes naar Tilburg zijn gehaald. Andere toppers zijn onder andere VLEK, Lamarotte, Paulus Schäfer, Tilburg Bigband, South Jazzband, Het Nieuwe Trio, Wooltown Jazzband. Een volledig overzicht van de programmering en overige informatie vindt u op www.jazztown.nl
Wanneer u de avond volledig in stijl wilt starten, kunt u voorafgaand aan de jazznight in de grote zaal genieten van een heerlijk 3 gangen Galadiner, onder begeleiding van het jaren ‘20 orkest de Ballroom Syncopaters. Voor het reserveren kijkt u op www.miditheater.nl | Bonh€uro Party: Scherp geprijsd discofeest, 100% Bonheur! Organiseer uw verjaardag, jubileum, receptie, personeelsfeest of relatie-avond, voor een speciaal tarief: het Bonh€uro Party arrangement. Gedurende 4 uur, compleet met drankenarrangement, gefrituurde partyhapjes, een muziekinstallatie met muziekcomputer, tafelvoetbalspel voor een spannende competitie en plasmaschermen waar je eigen foto's op kunt tonen! Of u 50 gasten heeft of 400; in het Jupilercafé d’n Beitel bij het Koning Willem II stadion verrast u iedereen met een compleet verzorgde avond! Bonh€uro Party € 19,75 per persoon
Meer info of reserveren? Bel naar 013-5499600 of mail naar bonheuro@bonheurhorecagroep.nl | 9-holes golfwedstrijd of clinic voor leden BOB/Regio Business 
Op donderdag 21 april vinden de BOB Golfmiddag én BOB Borrel plaats bij Prise d'eau Golf in Tilburg. Speciaal voor de leden van BOB/ Regio Business bestaat de mogelijkheid om deel te nemen aan een 9-holes golfwedstrijd of een clinic. Het wordt een compleet verzorgde middag met heerlijke hapjes, drankjes en uiteraard mooie prijzen!
De BOB Borrel is een initiatief van zakenmagazine Regio Business. Met zo’n 300 tot 600 bezoekers per borrel is de BOB Borrel een levendige ontmoetingsplaats waar kennis en kaartjes volop worden uitgewisseld. En dat in een stijlvolle ambiance in de regio. Klik hier om u voor de BOB Borrel en/of de BOB Golfmiddag (even aanvinken!) van 21 april aan te melden. Tot 21 april! | Ontspannen Paaslunch bij Auberge 
1e Paasdag (zondag 24 april) kunt u bij Auberge du Bonheur weer genieten van een heerlijke driegangen paaslunch, samengesteld door onze chef-kok Ralph Blaakenburg. Kom gezellig Paaslunchen bij Auberge du Bonheur, à € 39,50 per couvert.
Bel om te reserveren 013-4686942. | “Prinselijk” swingen tijdens the one and only Royal Party in Koning Willem II stadion Ladies’ Circle De Lind Oisterwijk organiseert op zaterdag 16 april vanaf 21:00 uur een heerlijk swingfeest waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan Prins Heerlijk in Tilburg: een buitengewoon restaurant waar jongeren met een functiebeperking de kans krijgen om te werken en te leren. Steun Prins Heerlijk, koop een kaartje en kom zaterdag 16 april heerlijk dansen en genieten van een welkomstdrankje, Koninklijke hapjes en drankjes. Kaarten à € 17,50 uitsluitend verkrijgbaar via www.royalparty.nl | Wilt u iets met ons delen, heeft u een leuke bijdrage, interessante tips, op- of aanmerkingen? Of heeft u vragen of opmerkingen aan onze directie: Ton Gimbrère en Harrie Vermeer? Mail naar redactie@bonheurhorecagroep.nl. Vriendelijke groeten,
Bonheur Horeca Groep www.bonheurhorecagroep.nl | | |